Lp. | Przystanek | IB OB Start pracy 6:00 | IB OB Start pracy 17:30 |
---|---|---|---|
1 | Bielsko, Jaśminowa/Armii Poznań | 04:15 | 15:35 |
2 | Międzychód, pl. Kościuszki | 04:18 | 15:38 |
3 | Lipowiec | 04:20 | 15:40 |
4 | Gorzyń, przystanek vis a vis stacji paliw | 04:26 | 15:46 |
5 | Kamionna, Trasa 24 | 04:30 | 15:50 |
6 | Rozbitek, Trasa 24 | 04:35 | 15:55 |
7 | Lwówek, Rynek | 04:55 | 16:15 |
8 | Duszniki, Szamotulska na przeciw Apteki | 05:15 | 16:45 |
POWRÓT | |||
Lp. | Przystanek | Koniec pracy 16:30 | Koniec pracy 4:00 |
1 | Sady, POZ1 | 16:45 | 04:15 |