Trasa kursuje tylko dla zmian RED/ORG |
Lp. | Przystanek | IB OB Start pracy 6:00 | IB OB Start pracy 17:30 |
---|---|---|---|
1 | Huta, ul. Poznańska | 04:00 | 15:20 |
2 | Połajewo, Rynek | 04:10 | 15:30 |
3 | Ryczywół, Plac 1 Maja | 04:23 | 15:41 |
4 | Gorzewo | 04:26 | 15:44 |
5 | Ludomy, przy kościele | 04:28 | 15:49 |
6 | Dąbrówka Leśna, przystanek przy drodze 178 | 04:33 | 15:55 |
7 | Oborniki, ul. Czarnkowska/25 Stycznia | 04:42 | 16:00 |
8 | Uścikowo, przy sklepie | 04:55 | 16:14 |
9 | Chrustowo | 04:58 | 16:16 |
10 | Urbanie | 05:00 | 16:18 |
11 | Popówko obok Sklepu Spożywczego | 05:03 | 16:20 |
12 | Ludwikowo | 05:07 | 16:23 |
13 | Pamiatkowo, przy Trasie 184 | 05:19 | 16:38 |
14 | Mrowino, Szkoła | 05:23 | 16:43 |
15 | Rokietnica, Trakt Napoleoński obok Delikatesów | 05:28 | 16:48 |
16 | Rokietnica, Os.Kalinowe | 05:30 | 16:50 |
POWRÓT | |||
Lp. | Przystanek | Koniec pracy 16:30 | Koniec pracy 4:00 |
1 | Sady, POZ1 | 16:45 | 04:15 |